L14632
New
Warning: Last items in stock!
Availability date:
"We offer Safe installations at great prices. Please contact us at 0208 444 5454 for more information"
| Differs | 280000 |
|---|---|
| Mechanism | 8 Lever |
| Finish | Zinc Plated |
| Brand | Mauer |
| Manufacturer Reference | A71111 |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
| Backset | 57mm |
| Depth | 21mm |
| Height | 86mm |
| Weight | 350g |
| Width | 60mm |