New
The Chubb [Union] Conquest Range 1K12C Open Shackle provides high security and also provides excellent services for its standard. It is easy to use and most popular Padlock in London,UK.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Packaging | : Boxed |
| Package Contence | : 1 Padlock + 2 Keys |
| Finish | : Polished Chrome |
| Mechanism | : 6 Pin Cylinder |
| Keys Supplied | : 2 Keys |
| Shackle Diameter | : 14mm |
| Body Depth | : 34mm |
| Body Height | : 67mm |
| Body Width | : 68mm |
| Vertical Clearance | : 28mm |
| Horizontal Clearance | : 30mm |
Chubb [Union] Conquest Range 1K12C Open Shackle.